مرکز آموزش‌های آزاد و کاربردی

دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه تهران

کاربر گرامی سلام:
جهت استفاده بهینه از سامانه می‌توانید از این راهنما بهره ببرید. برای ثبت نام در دوره باید ابتدا عضو سایت شده و سپس اقدام به پرداخت شهریه ثبت نام نمایید. برای انجام این کار لطفا مراحل زیر را دنبال کنید:
1- بر روی دکمه “ورود به سایت” کلیک نمایید.

P00001

2- پس از انجام این کار صفحه ورود و عضویت نمایش داده خواهد شد. برای عضویت در سایت در بخش عضویت، ایمیل معتبر خود را وارد نموده و بر روی چک باکس “I am human” کلیک نمایید.

3- در این مرحله سامانه یکسری تصویر نمایش خواهد داد و از شما می‌خواهد تصاویر مشابه تصویر بالای این صفحه را انتخاب نمایید.

4- پس از گذر از این مرحله، بر روی دکمه “عضویت” کلیک نمایید.

5- در ادامه اگر ایمیل شما تکراری نباشد، وارد پنل کاربری خود خواهید شد.

6- برای تعیین کلمه عبور، سامانه به آدرس ایمیلی که وارد نموده‌اید یک ایمیل ارسال خواهد کرد. شما بایستی وارد ایمیل خود شده و بر روی لینک “بازنشانی گذرواژه” کلیک نمایید. با کلیک بر روی لینک بازنشانی گذرواژه صفحه زیر نمایش داده خواهد شد و از شما می‌خواهد که نام کاربری خود را در هر دو محل مشخص شده بصورت یکسان وارد نموده و بر روی دکمه ذخیره کلیک نمایید.

7- با انجام این کار، شما از این پس می‌توانید برای ورود به پنل کاربری خود از ایمیل ثبت شده به عنوان نام کاربری و از گذرواژه‌ای که در مرحله قبل مشخص نموده‌اید به عنوان کلمه عبور استفاده نمایید.

8- برای مشاهده دوره‌هایی که ثبت نام نموده‌اید پس از ورود به سامانه کافیست بر روی دکمه دوره‌های آموزشی کلیک نمایید.

9- در این صفحه لینک تمامی دوره‌‌های ثبت نام شده برای شما فراهم شده است و کافیست بر روی عنوان دوره مورد نظر کلیک نمایید.

پیمایش به بالا